Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu, przepełniony radością i szczęściem. Personel restauracji Babilon dołoży wszelkich starań by spełnić Wasze marzenia i oczekiwania odnośnie tego dnia. Wspólnie z Wami postaramy się ustalić zestaw dań oraz zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, który sprawi, że Wy i wasi goście przeżyjecie niezapomniane chwile.

W pięknej i spokojnej okolicy do Państwa dyspozycji oddajemy dwie duże, jasne i przestronne sale, większa Kryształowa do 250 osób, oraz mniejsza Perłowa do 150 osób. Każda z naszych sal jest klimatyzowana oraz posiada osobny kompleks kuchenny, plac zabaw dla dzieci i pojemny parking. Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest baza hotelowa.

Restauracja Babilon w Krzeszowie słynie przede wszystkim ze swojej pysznej kuchni i przyjaznego klimatu. Zapraszamy więc wszystkich chcących zaoferować swoim gościom weselnym smaczne, regionalne potrawy. Dołożymy wielkich starań by wyjątkowy dzień wesela był dla Was czymś niezapomnianym oraz aby zaproszeni goście wspominali go mile i z uśmiechem na twarzy.

Szczegółowe informacji na temat:

OFERTY WESELNEJ oraz dostępności terminów można uzyskać pod nr telefonu:
+48 881 779 001 (od poniedziałku do piątku 09-17, sobota 09-14)

POZOSTAŁYCH PRZYJĘĆ można uzyskać pod nr telefonu:
+48 508 623 513 (od poniedziałku do piątku 09-17, sobota 09-14)